• In English
 • Міністр Кабінету Міністрів провів робочу зустріч із представниками ЄС
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 березня 2020 року о 19:18

  Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов 26 березня провів по відеозв’язку робочу зустріч із представниками ЄС: Пітером Вагнером – керівником Групи підтримки України при Єврокомісії, та Матті Маасікасом – Послом ЄС в Україні.

  Від імені Уряду Міністр висловив подяку ЄС за комплексну підтримку України в реалізації реформ. У свою чергу представники ЄС підтвердили готовність продовження існуючих інструментів підтримки та створення нових.

  Україна, як і весь світ, наразі переживає кризу, пов’язану із пандемією коронавірусу SARS-CoV-2, і зусилля української влади зосереджені на відповідному реагуванні. ЄС допомагатиме Україні в боротьбі з коронавірусом та подоланні його наслідків, серед яких:

  ·         підтримка системи охорони здоров’я: посилення координації на міждержавному рівні, підтримка лікарень «першої лінії» захисту, що бореться з пандемією тощо;

  ·         підтримка у вирішенні соціальних питань: допомога літнім людям, онлайн освіта, догляд за дітьми;

  ·         кредитна підтримка малого та середнього бізнесу для швидкого виходу із кризи.

   "Разом з антикризовими заходами Уряд планує прискорити та поглибити реформування в багатьох сферах, включаючи впровадження реформи державного управління відповідно до європейських принципів. І я як Міністр Кабінету Міністрів підтвердив незворотність реформ державного управління для побудови ефективного та сучасного державного апарату, здатного якісно реагувати на виклики сьогодення", - зазначив Олег Немчінов.