• In English
 • Міністр енергетики України Герман Галущенко представив Голову Держенергоефективності Валерія Безуса

  26 серпня 2021 року Міністр енергетики України Герман Галущенко представив колективу новопризначеного Голову Держенергоефективності Валерія Безуса.

  Під час заходу акцентовано особливу увагу на важливості завдань і функцій Держенергоефективності.

  Енергоефективність – це, в першу чергу, вагомий інструмент для економічного захисту українців, зменшення їхніх витрат на комунальні послуги та подолання енергетичної бідності у цілому. Це має бути невід’ємна складова розвитку сучасної економіки України та покращення якості життя суспільства.

  Також розвиток зазначеної сфери стає ще більш актуальним та необхідним у світлі глобальної боротьби із змінами клімату та реалізації міжнародних зобов’язань з декарбонізації.

  «Підвищення рівня енергоефективності дозволить нам знизити споживання енергоносіїв – газу, вугілля, і позитивно впливатиме на виконання зобов’язань України щодо декарбонізації енергетики», - наголосив Герман Галущенко.

  У свою чергу, заступник Міністра енергетики України Юлія Підкоморна, яка координує діяльність Держенергоефективності, повідомила: «Вже завтра ми проведемо першу нараду з новим керівництвом агентства з визначення пріоритетів на найближчий період».

  «Усі ми розуміємо виклики, які стоять перед країною. Зокрема, попереду один з надскладних періодів – осінньо-зимовий. Тому Держенергоефективності має стати потужним інструментом реалізації державної політики у сфері енергоефективності, використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, так званим «think tank» - центром для підготовки конкретних, дієвих рішень та їх подальшого прийняття Урядом, Парламентом, Президентом», - зазначив Валерій Безус і закликав колектив до швидкої та результативної роботи.