• In English
 • Міністерство у справах ветеранів пропонує перерозподілити бюджетні асигнування на користь збільшення фінансування житлових програм для учасників АТО-ВПО
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 06 травня 2019 року о 19:52

  Міністерство у справах ветеранів пропонує перерозподілити бюджетні асигнування на користь збільшення фінансування житлових програм для учасників АТО-ВПО. Це можливо зробити шляхом спрямування нерозподіленого залишку коштів у сумі 73,4 млн гривень, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного злочину та пов’язаного з корупцією. Про це йшлося під час круглого столу, ініційованого Міністерством у справах ветеранів.

  У заході взяли участь керівники Міністерства у справах ветеранів, представники Уряду, міністерств, члени міжнародних організацій та громадських організацій учасників бойових дій-внутрішньо переміщених осіб.

  Під час круглого столу обговорено шляхи вирішення питання забезпечення житлом учасників АТО-ВПО. Йшлося про те, що цього можливо досягти шляхом прийняття відповідної постанови, збільшення фінансування з держбюджету, розроблення окремих державних програм або за рахунок залучення коштів з альтернативних програм.

  Також під час заходу було ініційовано створення робочої групи з числа представників органів державної влади та зацікавлених представників громадськості задля більш ефективної комунікації та спільного пошуку шляхів вирішення питання забезпечення житлом учасників АТО-ВПО.

  «Я радий констатувати, що розпочато якісну комунікацію. Сподіваюся на позитивне вирішення даного питання найближчим часом. Тому прошу громадськість підтримати наше звернення», - зазначив перший заступник Міністра у справах ветеранів Григорій Галаган.