• In English
 • Міністерство соціальної політики України підписало Меморандум про співпрацю з Національною радою жінок України
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 28 вересня 2021 року о 19:20

  Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Ольга Ревук, 28 вересня 2021 року, підписала Меморандум про співпрацю та партнерство Міністерства соціальної політики України з Національною радою жінок України в особі голови Людмили Порохняк-Гановської.

  Метою Меморандуму є консолідація зусиль Мінсоцполітики та Національної ради жінок України, які спрямовані на захист прав, свобод і законних інтересів громадян, у тому числі в сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми, дотримання рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також забезпечення надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.

  Ольга Ревук наголосила, що Національна рада жінок України вже не один рік є одним з головних партнерів Міністерства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, а також зазначила, що підписання даного документу стане ефективним продовженням спільної роботи у сфері захисту прав, свобод і законних інтересів громадян України, як жінок, дітей, так і чоловіків.

   

  Голова Національної ради жінок України підкреслила, що багаторічна співпраця має свої позитиві результати, проте підтримка з боку держави громадських організацій та об’єднань завжди відіграє важливу роль у питаннях соціальної підтримки вразливих верств населення.

   

  Також впродовж цієї події в приміщенні Мінсоцполітики сьогодні відкрилась виставка „Впровадження соціальної дипломатії держави та громадських організаційˮ, яку підготовлено за ініціативою та силами Національної ради жінок України, зокрема Людмили Порохняк-Грановської. У відкритті виставки взяли участь представниці всіх громадських організацій та об’єднань, що входять до складу ради, які презентували діяльність своїх організацій.