• In English
 • Міністерство інфраструктури України розпочинає співпрацю з проектом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», - Юрій Лавренюк
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 14 березня 2018 року о 19:03

  14 березня між Міністерством інфраструктури  України та проектом міжнародної технічної допомоги «Підтримка  організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», що  реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),   підписано лист про співпрацю.

  Заступник  Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк повідомив, що в рамках співпраці  проект надаватиме Міністерству інфраструктури технічну допомогу у  розробці та впровадженні антикорупційної політики та реформи.

  «Ця  співпраця сприятиме зниженню рівня корупції та підвищенню прозорості  Міністерства. Ми вдячні Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) за  підтримку та довіру. У нас є багато планів і напрямів, які б ми хотіли  розвивати і посилювати.  Я впевнений, що найближчим часом громадяни  України побачать перші практичні результати нашої роботи!», - підкреслив  Юрій Лавренюк.

  У свою чергу представник  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) пан Гарт Вілліс зазначив,  що Міністерство інфраструктури знаходиться серед міністерств-лідерів у  впровадженні передових практик запобігання корупції:  «Інституціоналізація співпраці - це важлива подія, яка стала результатом  довготривалої та плідної роботи. Два роки тому Конгрес США вирішив  зосередити нашу увагу та спрямувати зусилля на допомогу органам  державної влади України у протидії корупції. Ми провели експертний  аналіз та оцінку усіх міністерств і відомств, що стало основою для  обрання ключових установ-партнерів. Ми шукали органи державної влади,  які дійсно віддані справі і готові до впровадження змін. Ми раді  підтримати Міністерство інфраструктури у сфері запобігання та протидії  корупції та сподіваємось, що це стане початком довготривалої співпраці».