• In English
 • Міністерство інфраструктури та компанія Bolt запускають проект із перевезення медичних працівників під час карантину, – Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 20 березня 2020 року о 15:48

  Міністерство інфраструктури України та компанія Bolt запускають проект із перевезення медичних працівників під час карантину. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій сьогодні, 20 березня 2020 року.

  Владислав Криклій повідомив, що сервіс таксі Bolt спільно з Міністерством інфраструктури України запускає соціальну ініціативу із перевезення медперсоналу лікарень. «Міністерство інфраструктури та компанія Bolt запускають проект із перевезення медичних працівників під час карантину. Ми вдячні компанії Bolt за таку ініціативу. Але водночас наголошуємо – міські влади, керівники органів місцевого самоврядування повинні організувати ефективне та надійне підвезення медпрацівників на роботу та додому. Це сфера їхньої безпосередньої відповідальності перед місцевими громадами», ― наголосив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

  Наразі компанія Bolt співпрацює з Міністерством охорони здоров’я України та Київською міською державною адміністрацією для отримання інформації щодо пріоритетних лікувальних закладів та спеціалістів, щоб забезпечити їх транспортом у першу чергу.

  Для реалізації ініціативи створено спеціальний сайт https://boltformedicals.com.ua, де можуть зареєструватися медичні працівники.

  «Зараз наша країна переживає нелегкі часи. За цих умов представникам бізнесу надто важливо бути відповідальними. Крім того, необхідно подбати про лікарів, які рятують життя людей. Уже зараз ми надаємо допомогу у перевезенні медичного персоналу та закликаємо інші компанії приєднатися до нашої ініціативи», – коментує регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.