• In English
 • Мінінфраструктури візьме участь у програмі енергомодернізації промисловості

  10 підприємств України отримають гранти на впровадження енергоефективних заходів у рамках проекту «Power Up!». Це будуть компанії з регіонів, де відбувалися бойові дії. Зокрема, Сумщини, Чернігівщини та Харківщини.

  Розмір кожного гранту – до мільйона гривень. Ці гроші будуть витрачені на закупівлю енергоефективного обладнання. Завдяки проекту підприємства зможуть зекономити мінімум 3000 МВт на рік.

  «Power Up!» реалізовуватиметься спільно з Фондом Східна Європа за підтримки проекту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який підтримується урядами Німеччини та Швейцарії.

  «Гранти для закупівлі енергоефективного обладнання підвищать спроможність українських підприємств конкурувати з європейськими компаніями. Вони дозволять заощадити енергетичні ресурси, а значить знизити вартість продукції. Зараз Україна знаходиться на початку великої енергомодернізації промисловості, без якої важко уявити майбутнє. Мінінфраструктури працює над створенням державних інструментів, які дозволять впевнено рухатися вперед у цьому напрямку», – підкреслив заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Бутенко.

  З умовами грантового конкурсу можна ознайомитися за посиланням. Заявки на участь можна подавати до 20 вересня 2023 року.