• In English
 • Міненерго: Стартував процес відбору членів Наглядової ради Енергоатому
  Міністерство енергетики України, опубліковано 01 грудня 2023 року о 13:19

  Процес відбору членів Наглядової ради НАЕК «Енергоатом» запущено - підписано договір з переможцем тендеру на закупівлю послуг з відбору членів Наглядової ради.

  «План перетворення державного підприємства «НАЕК «Енергоатом» на акціонерне товариство, який затвердив Кабінет Міністрів України, виконується за графіком. Український Уряд дотримується своїх зобов'язань і продовжує корпоратизацію Енергоатому», –зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко.

  Перетворення НАЕК «Енергоатом» в акціонерне товариство покращить ефективність та прозорість управління компанією, сприятиме залученню інвестицій в атомну галузь, посиленню енергетичної безпеки та незалежності України.

  Корпоративна реформа найбільшої енергогенеруючої компанії України координується спільно Міністерством енергетики та Міністерством економіки України. Розпочатий процес відбору членів Наглядової ради - один з етапів перетворення компанії на акціонерне товариство, що є важливим кроком для того, щоб компанія стала взірцем сучасного корпоративного управління.