• In English
 • Міненерговугілля зацікавлене у розвитку українсько-китайського співробітництва, – Тетяна Максимець

  Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Тетяна  Максимець провела зустріч з  представниками China Electric Power Equipment and Technology Co., Ltd.

  Тетяна Максимець відзначила,  що українсько-китайське співробітництво відповідає зовнішньоекономічним інтересам України.  Окреслюючи перспективи співпраці, вона наголосила, що Уряд України докладає значних зусиль для реформування енергетичної сфери та її інтеграції до енергетичної системи Європейського Союзу відповідно до зобов’язань, визначених Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Тому позитивно оцінила плани щодо підписання компанією НЕК «Укренерго» Меморандуму про взаєморозуміння у сфері розподілу електроенергії в Україні з найбільшим у світі електроенергетичним підприємством.

  «Підписання Державним підприємством НЕК «Укренерго» та компанією China Electric Power Equipment and Technology Co., Ltd Меморандуму про взаєморозуміння в сфері розподілу електроенергії в Україні надасть імпульс для прискорення процесів започаткування проектів з розбудови інфраструктури електромереж», - зазначила перший заступник Міністра. Це, за її словами,  сприятиме зміцненню енергетичної безпеки України та поліпшить функціонування стабільного і конкурентоспроможного енергетичного сектору нашої держави.

  Важливість підписання зазначеного Меморандуму відзначила начальник відділу нормативно-правового забезпечення реформування ринку електричної енергії Департаменту електроенергетичного комплексу Міненерговугілля Вікторія Гнатовська: «Меморандум спрямований на підвищення надійності енергосистеми нашої країни».

  Сторони підтвердили наміри щодо взаємовигідного співробітництва в розвитку електроенергетичного комплексу України і Китайської Народної Республіки та наголосили, що сьогоднішня зустріч відкриває нові перспективи для розширення взаємовигідної співпраці та продовження плідного діалогу в майбутньому.

  «Ми високо цінуємо нашу співпрацю та підтверджуємо намір і в майбутньому підтримувати розвиток українсько-китайського співробітництва та реалізацію спільних проектів у сфері енергетики», - підсумувала перший заступник Міністра.