• In English
  • Міненерговугілля та USAID визначили подальші кроки щодо впровадження проекту «Енергетична безпека»

    4 лютого 2019 року відбулася зустріч фахівців Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з представниками Проекту «Енергетична безпека», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та компанії Tetra Tech ES, Inc. (Tetra Tech), яка є виконавцем Проекту.

    У ході зустрічі обговорено перспективи та подальші кроки у реалізації Проекту та заплановано наступні ключові зустрічі, включаючи подальше засідання Наглядового комітету Проекту.

    Основними завданнями Проекту «Енергетична безпека» є підтримка у реформуванні та розвитку конкурентоспроможного енергетичного ринку, включаючи розробку моделей енергетичного ринку для ринків газу, електроенергії і теплової енергії, створення сприятливого законодавчого та політичного середовища, збільшення технічного потенціалу, розвитку людського та інституційного потенціалу, розвитку державно-приватного діалогу та поширення інформації, розробку навчальних програм у сфері енергетики тощо.

    Очікується, що за результатами виконання Проекту будуть створені умови та нормативно-правові засади для реформування енергетичного сектору, виконання міжнародних зобов’язань та посилення енергетичної безпеки України.