• In English
 • Міненерговугілля: Проведено перше засідання аукціонного комітету з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами

  Під головуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика 25.06.2019 р. проведено перше засідання аукціонного комітету з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами, утвореного наказом Міненерговугілля від 21.06.2019 р. № 272 на виконання пункту 7 Порядку проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 р. № 499.

  До складу аукціонного комітету входять представники Міненерговугілля, НКРЕКП, Мінекономрозвитку, АМКУ, а також державних енергогенеруючих компаній.

  На засіданні обрано секретаря аукціонного комітету, погоджено регламент організації та проведення електронного аукціону, затверджено графік проведення електронних аукціонів купівлі-продажу електричної енергії на 2019 рік та примірні форми договорів купівлі-продажу електроенергії (договір купівлі-продажу електричної енергії на ринку двосторонніх договорів; договір купівлі-продажу електричної енергії з Гарантованим покупцем для забезпечення загальносуспільних інтересів; договір купівлі-продажу електричної енергії з ОСР/ОСП для компенсації технологічних втрат електричної енергії на передачу/розподіл).

  Крім того, на засіданні прийнято рішення щодо встановлення для всіх учасників аукціону комісійного збору в розмірі 1 гривня без врахування ПДВ за кожне аукціонне свідоцтво на період до 31 липня 2019 року включно, а також у зв’язку з початком дії нового ринку електричної енергії та з метою забезпечення безпеки постачання населенню вирішено на липень 2019 року встановити щоденний графік проведення аукціонів без вихідних днів.

  Виконання цих заходів сприятиме подальшій реалізації постанови Кабінету Міністрів України  від 05.06.2019 р. № 499 «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами та Порядку відбору організаторів електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами» та постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 р. № 483 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії» (зі змінами).

  Протокол засідання аукціонного комітету з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами та матеріали, які затверджено на засіданні додаються за посиланням

  http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/doccatalog/document?id=245379409