• In English
 • Міненерговугілля підтримує прийняття Програми розвитку атомно-промислового комплексу України на період до 2020 року

  Делегація Міністерства енергетики та вугільної промисловості України спільно з Головою Державної інспекції ядерного регулювання України Григорієм Плачковим відвідали Гідрометалургійний завод, що входить до складу ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат».

  В.о. державного секретаря Міненерговугілля Юлія Підкоморна наголосила: «Міністерство і Міністр особисто тримають питання розвитку підприємств атомно-промислового комплексу на особливому контролі. Це стратегічно важливий для економічної та енергетичної безпеки країни напрям. У цій галузі працюють спеціалісти високої кваліфікації з багаторічним досвідом роботи».

  В.о. державного секретаря Міненерговугілля подякувала колективу Гідрометалургійного заводу за щоденну важку працю, яка забезпечує енергобезпеку України.

  Довідково

  Гідрометалургійний завод здійснює переробку руд уранових родовищ України. Це високотехнологічне виробництво, укомплектоване сучасним обладнанням, автоматизованою системою управління технологічними процесами, які відповідають світовому рівню. У результаті переробки сировини завод випускає готову продукцію у вигляді концентрату природного урану.

  Для забезпечення Гідрометалургійного заводу сірчаною кислотою й парою у його складі функціонує сірчанокислотний цех. Його виробничі потужності достатні для забезпечення власних потреб і реалізації кислоти на підприємства України.