• In English
 • Міненерго уклало дві угоди про розподіл продукції на 1,5 млрд грн
  Міністерство енергетики України, опубліковано 08 листопада 2021 року о 20:56

  Сьогодні Міністерство енергетики України та голандська компанія ЕР UKRAINE B.V. (засновниками якої є EP Power Europea.s (Чехія) та NAFTA a.s (Словаччина) підписали угоди про розподіл продукції за двома ділянками – Грунівська і Охтирська.

  Від Міненерго угоди підписав перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко, від компанії-інвестора – уповноважений представник Любомір Копчік.

  Церемонія підписання відбулася в присутності Міністра енергетики України Германа Галущенка, Надзвичайного і Повноваженого Посла Республіки Словакія Марека Шафінa і Надзвичайного і Повноваженого Посла Чеської Республіки Радека Матули.

  «Підписання цих угод – це серйозний етап співпраці, яка дуже важлива для наших країн. Команда Міненерго зробила все можливе, щоб якнайшвидше відбулося підписання угод про розподіл продукції щодо пошуку та видобутку вуглеводнів в межах ділянок Грунівська і Охтирська», - зазначив Герман Галущенко.

  За мінімальними підрахунками, інвестиції за цими двома угодами складуть близько 1,5 млрд грн. Термін реалізації угод складає 50 років.

  Довідково

  У кінці 2020 – на початку 2021 року вперше за останні 9 років було підписано угоди про розподіл продукції (УРП). УРП було укладено з п’ятьма компаніями щодо 8 ділянок.