• In English
 • Мінекономрозвитку запрошує українські технологічні компанії до участі в Інноваційному місяці в ОАЕ

  Організаційний комітет ЕКСПО 2020 запросив Україну до участі в Інноваційному місяці, який проходить в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) з 1 по 28 лютого 2019 року. Всього участь у заходах Інноваційного місяця візьмуть 9 країн (включаючи Україну), які були обрані з більш ніж 200 учасників ЕКСПО 2020 (країни та організації), які подали свої тематичні заявки.

  Запрошення України до участі в Інноваційному місяці в ОАЕ стало результатом успішного затвердження і схвальних відгуків щодо тематичної концепції українського павільйону на ЕКСПО 2020. Концепція України об’єднана під загальною темою “Smart Ukraine. Connecting Dots” та передбачає презентацію України як інноваційної країни, що динамічно розвивається та робить значні зусилля для впровадження розумних технологій.

  Мінекономрозвитку розшукує винахідників, стартапи, компанії, установи та фізичних осіб, які мають цікаві, варті уваги та поширення інноваційні продукти і ноу-хау, та запрошує їх взяти участь в Інноваційному місяці в ОАЕ і тим самим заявити про себе на весь світ. Участь у заході інтерактивна і безкоштовна.

  Для участі необхідно до 23:59 10 лютого 2019 року на електронну адресу oshtonda@me.gov.ua   надіслати англійською мовою наступне:

  1. Коротку тезу щодо вашого інноваційного продукту (2-3 речення)

  2. Фото/рендери/коротке відео про продукт

  3. Коротку інформацію - опис інноваційного продукту (2-3 абзаци)

  4. Контактні дані особи (номер телефону/електронна пошта) для подальшого зв’язку, отримання пояснень, можливості комунікації щодо продукту з потенційними інвесторами та покупцями та іншими зацікавленими організаціями та особами.

  "Ми обмежені в часі, тому що отримали запрошення від організаторів доволі пізно. Але Інноваційний місяць - це чудова можливість для промоції українських технологічних продуктів. Водночас для нас важлива прозорість процесу відбору. Тому ми оголошуємо відкритий прийом заявок на короткий строк", - пояснила радник Міністра економічного розвитку і торгівлі Роксолана Підласа.

   

  Довідково

  Інноваційний місяць в ОАЕ є одним з найбільших інноваційних фестивалів у світі, який за допомогою консолідованих зусиль уряду ОАЕ, приватного сектору громадськості працює над формуванням та розвитком культури інноваційного підприємництва в ОАЕ.

  Більш детальну інформацію про захід та програму Ви зможете знайти на веб-сайті: www.uaeinnovates.gov.ae

  ЕКСПО 2020 - виставка світового масштабу тривалістю шість місяців. https://www.expo2020dubai.com/

  Україна братиме участь у Всесвітній виставці ЕКСПО 2020 у Дубаї (ОАЕ) із власним павільйоном площею близько 3000 кв. метрів. Очікується, що український павільйон відвідає понад 10-15 тис. осіб щодня.