• In English
 • Мінекономіки та GIZ розпочали комунікаційні вебінари з питань стандартизації
  Міністерство економіки України, опубліковано 13 серпня 2021 року о 16:40

  За ініціативи Міністерства економіки та підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) розпочалися вебінари з питань комунікації технічних комітетів стандартизації та національного органу стандартизації. Перший захід відбувся 11 серпня, наступний - 18 серпня. Про це повідомив заступник Міністра економіки Сергій Теленик.
  Заходи відбуваються у рамках проекту технічної допомоги «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі» на основі Комунікативної платформи з технічного регулювання .
  «Мінекономіки ініціює відкритий діалог із бізнесом у сфері стандартизації. Наявність у країні сучасних національних стандартів посилює інноваційний розвиток української економіки, забезпечує виробництво конкурентоздатної та безпечної продукції», - зауважив Сергій Теленик.
  На його думку, участь бізнесу в діяльності технічних комітетів стандартизації створює передумови для розвитку успішного підприємництва у країні.
  «Залучення бізнесу до національної стандартизації, а також – комунікація технічних комітетів стандартизації та національного органу стандартизації є запорукою високотехнологічного виробництва безпечної продукції для споживача», - наголосив Сергій Теленик.