• In English
 • Мінекономіки пропонує оцінити роботу служби зайнятості
  Міністерство економіки України, опубліковано 02 серпня 2021 року о 11:58

  Відсьогодні, 2 серпня 2021 року стартує анонімне опитування про роботу служби зайнятості. Опитування доступне на офіційному сайті Мінекономіки та триватиме два місяці. По завершенню буде проведений ретельний аналіз відгуків, які допоможуть сформувати напрями подальшої трансформації системи у бік вдосконалення принципів клієнтоорієнтованості. У першу чергу це анкетування стосується тих, хто звертався за допомогою у працевлаштуванні.

  Ситуація на ринку праці в Україні не є стабільною. Коливання між обсягами безробіття та працевлаштування постійно різняться, що має як об’єктивні, так і інституційні пояснення. Саме тому збір інформації про рівень надання службою послуг може сприяти розумінню того, як надалі розвивати інституцію.

  «Працевлаштування – це одна з найважливіших соціальних послуг, яку держава надає своїм громадянам. Мінекономіки має намір змінити філософію роботи установ системи зайнятості. Ми впевнені, що ця послуга повинна надаватися якісно та швидко. При звернені до центрів громадянин має отримати максимальну допомогу та сприяння у вирішенні питань працевлаштування, навчання чи отримання нової кваліфікації. Ціллю служби зайнятості має стати реальна допомога громадянам, а місією – покращення життя та добробуту наших людей. Зазначу, збільшення кількості офіційно працюючих – важливе соціально-економічне питання, яке постійно у фокусі Президента України, Уряду та Міністерства економіки», – прокоментувала заступник Міністра економіки України Світлана Глущенко.

  В Україні діє розгалужена система установ, відповідальних за надання послуг у сфері зайнятості населення, трудової міграції та соціального захисту від безробіття. Саме якість та ефективність їх роботи, рівень зручності надання послуг пропонується оцінити.

  Мінекономіки важливо отримати зворотній зв'язок, щоб удосконалити роботу центрів та зробити їх максимально клієнтоорієнтованими.