• In English
 • Мінекономіки продовжує роботу над реформуванням системи управління державного сектору економіки у співпраці з ОЕСР

  21 січня відбулася робоча онлайн-зустріч заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлани Панаіотіді з представниками Організації економічного співробітництва та розвитку.

  Учасники заходу проаналізували статус реформи з корпоративного управління відповідно до керівних принципів ОЕСР. Зустріч була проведена в рамках підготовки огляду Організацією економічного співробітництва та розвитку стану впровадження реформи корпоративного управління в державних компаніях Україні.

  “Мінекономіки наполегливо працює над розробкою законопроекту щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером яких є держава. Це дозволить повною мірою імплементувати в державних компаніях сучасні стандарти корпоративного управління”, - зазначила Світлана Панаіотіді.

  Довідково

  ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) - міжнародна організація, що об'єднує 35 розвинені країни світу. ОЕСР здійснює пошук даних та аналіз, що допомагає урядам формувати політику, яка буде реалізовуватися національними інституціями чи в рамках міжнародних домовленостях.

  Керівні Принципи ОЕСР для багатонаціональних суб’єктів підприємницької діяльності - це спеціальний документ, прийнятий урядами держав ОЕСР, який визначає стандарти відповідального ведення бізнесу на міжнародних ринках