• In English
 • Мінекономіки прискорює розроблення адаптованих до норм ЄС техрегламентів для медичних виробів
  Міністерство економіки України, опубліковано 10 серпня 2021 року о 17:13

  У Мінекономіки прискорюють розроблення та впровадження відповідними державними органами технічних регламентів на основі актів законодавства ЄС. Про це повідомив заступник Міністра економіки України Сергій Теленик.

  «Технічне регулювання України, яке відповідає європейським і міжнародним нормам, є фундаментом для розбудови держави та виготовлення і реалізації якісної, безпечної продукції. Зокрема, з огляду на загострення в Україні пандемії COVID-19, першочергово розробляються проекти технічних регламентів у сфері медичних виробів. Вони розглядаються як соціально значимі і такі, що вимагають швидкої адаптації із нормами та актами законодавства ЄС», - зауважив заступник Міністра.

  За його словами, такі заходи сприятимуть доступності та своєчасному постачанню в Україну якісних медичних товарів, що вкрай важливо для держави в умовах пандемії.

  Сергій Теленик наголосив, що в Мінекономіки активізують процеси підготовки й прийняття ключових для життя і здоров’я громадян технічних регламентів та змін до них у рамках координації діяльності ЦОВВ у сфері технічного регулювання та Плану заходів щодо реформування системи технічного регулювання на період до 2025 року.