• In English
 • Мінекономіки: Обрано наглядову раду для ПАТ «Центренерго»
  Міністерство економіки України, опубліковано 16 серпня 2021 року о 12:20

  Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств обрав незалежних членів та представників від держави до наглядової ради ПАТ «Центренерго» 13 серпня 2021 року.

  Було проведено низку інтерв’ю та обрано трьох незалежних членів та двох представників держави наглядової ради ПАТ «Центренерго». Кандидати мали змогу озвучити своє бачення розвитку компанії, зважаючи на компетенції та відповісти на питання членів та незалежних експертів Комітету.

  «Сьогодні перед Комітетом стоїть відповідальне завдання – обрати фахову наглядову раду, яка своїми компетенціями, досвідом та знаннями допоможе «Центренерго» стабілізувати фінансову ситуацію, забезпечити безперебійний опалювальний сезон 2021-2022 років та приватизацію підприємства», — наголосив Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України Олексій Любченко.

  Товариство включене до переліку об’єктів великої приватизації. Тому учасники засідання підкреслили важливість покращення показників економічної діяльності, а нова наглядова рада повинна буде налагодити конструктивну співпрацю з радниками з приватизації для проведення максимально успішного конкурсу.

  Загалом рекрутинговою компанією сформовано короткий список з 15 осіб. Була проведена ретельна робота над анкетами учасників, вивчений аналіз компетенцій, рівня професійності, управлінської зрілості, вивчені питання уникнення конфліктів інтересів кандидатів тощо.

  У засіданні взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України Олексій Любченко, Голова регіонального представництва МФК в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар, голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко, перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін, заступник Міністра економіки Крістіна Голубицька, Постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян, Бізнес-омбудсмен України Марчін Свєнчіцкі, Радник з питань енергетики, Представництво ЄС в Україні Торстен Вьоллерт, Голова діяльності МФК в Україні Олена Волошина, економіст Представництва МВФ в Україні Марія Чебанова.