• In English
 • Мінекономіки долучилось до обговорення невідкладних заходів щодо євроатлантичної інтеграції України
  Міністерство економіки України, опубліковано 10 вересня 2021 року о 11:41

  9 вересня заступник Міністра економіки Михайло Лев взяв участь у черговому засіданні Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України. Учасники обговорили стан виконання ключових документів з питань НАТО та невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору.

  Також значну увагу Комісія приділила стану реалізації Україною Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО, зокрема, виконанню завдань, спланованих у поточному році, та готовності проекту Програми на наступний рік.

  Крім того, було розглянуто стан розробки плану заходів з реалізації Стратегії комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України на період до 2025 року, а також стан підготовки проведення оцінки гендерного впливу у секторі безпеки і оборони України у 2021-2022 роках, зокрема, за результатами впровадження «Методичних рекомендацій з інтеграції гендерних підходів у систему підготовки фахівців для сектору безпеки і оборони України».

  «Мінекономіки докладає максимальних зусиль для виконання Річної національної програми під егідою Комісії України - 2021. З цією метою в Мінекономіки розроблено окремий план реалізації заходів у межах повноважень Міністерства. Такий підхід дозволяє здійснювати моніторинг виконання програми окремими структурними підрозділами, а також проводити аналіз результатів впровадження програми в цілому за Міністерство», - прокоментував Михайло Лев.

  Довідково

  Одним із завдань Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України є проведення моніторингу, аналіз та оцінка стану виконання центральними органами виконавчої влади та іншими державними органами завдань у сфері євроатлантичної інтеграції України, зокрема у рамках річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО.