• In English
  • Міндовкілля та КНУ імені Тараса Шевченка співпрацюватимуть у сфері розвитку сучасної екологічної освіти в Україні

    Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець та ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров підписали меморандум про співпрацю.

    За словами Руслана Стрільця, у свій час цей університет став «Alma mater» для п'ятьох міністрів захисту довкілля. Чимало випускників університету сьогодні працюють у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України та довкіллєвих органах центральної влади.

    Руслан Стрілець: “Як сказав Президент Володимир Зеленський, під час свого щорічного Послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України, ми маємо об’єднати наші зусилля у всіх починаннях, щоб перемогти у боротьбі з ворогом та збудувати успішну державу. Сьогодні ми об’єднали зусилля з одним із провідних навчальних закладів України та світу, щоб зробити екологічну освіту трендом серед української молоді. Адже це перспективи «зеленого» майбутнього країни, чистого довкілля та досягнення кліматичної нейтральності”.

    Очільник Міндовкілля висловив впевненість, що співпраця Міндовкілля та Київського національного університету імені Тараса Шевченка стане унікальним майданчиком для підготовки кваліфікованих спеціалістів у довкіллєвій сфері, щоб роботодавці нарешті позбулися принципу «Забудьте все, чому вас вчили в університеті» та після університетських лав отримували готових до всіх викликів сучасного професійного життя випускників.