• In English
 • Мінцифри відкрила центр Дія.Бізнес в Одесі з безкоштовними консультаціями для підприємців
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 11 червня 2021 року о 16:55

  Побудувати країну підприємців — одна з цілей Мінцифри. Адже розвинений малий та середній бізнес є запорукою стабільності економіки й розвитку країни. Сьогодні Мінцифри відкрила новий центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі.

  Відтепер підприємці Одещини можуть отримати безкоштовні консультації з питань переведення бізнесу в онлайн, маркетингу, фінансів, HR, продажів, юридичної підтримки, фандрейзингу тощо. Центр Дія.Бізнес в Одесі розташований за адресою: вул. Грецька, 1а.

  «Майбутнє за підприємцями та інноваторами і наша задача — робити максимум для підтримки таких людей. Саме тому ми відкриваємо центри Дія.Бізнес. У них не лише можна отримати консультацію та пораду стосовно бізнесу, вони готують до майбутнього. Вибирайте потрібну тему, слухайте лекції, записуйтесь на консультації, розвивайте себе та власну справу», — заявив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  Крім отримання консультацій, підприємці Одещини можуть:

  • брати участь у бізнес-конференціях та освітніх заходах
  • орендувати простір для власних подій
  • протестувати продукт на pop-up локації перед виходом на ринок
  • обмінятися досвідом із іншими підприємцями, встановити нові бізнес-зв’язки, знайти інвестиції для бізнесу.

  «Відсьогодні підприємці Одещини отримають нові можливості для старту і розвитку власної справи. Я дуже рада, що для відкриття центру Дія.Бізнес в Одесі об’єднали зусилля місцевий бізнес, меценати, органи державної та місцевої влади. Загалом 18 компаній та організацій і 5 меценатів. Це безпрецедентно для нашого проекту. Ми прагнемо, щоб всі нові центри Дія.Бізнес, які відкриватимуться, мали такий самий потужний заряд партнерства», - зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.