• In English
 • Мінцифри та E-schools популяризуватимуть проект Дія.Цифрова освіта
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 06 травня 2021 року о 17:55

  Міністерство цифрової трансформації України та E-schools у межах національного проекту Дія.Цифрова освіта поширюватимуть інформацію про використання цифрових технологій в освіті, просуватимуть навчальні матеріали з цифрової грамотності для школярів та вчителів, протидії кібербулінгу, відомості про онлайн-сервіси державних послуг.

  Для цього Мінцифри підписало меморандум із громадською організацією «Розумне місто та екосистема».

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що в планах — спільно інформувати та залучати керівників органів місцевого самоврядування, працівників органів управління освітою, закладів післядипломної освіти, педагогічних працівників до створення сучасного освітнього середовища.

  Віце-президент з освітніх проектів громадської організації «Розумне місто та екосистема» Ігор Титаренко зазначив, що потужні кроки з цифровізації всіх напрямків життя нашої держави, які успішно здійснює Міністерство цифрової трансформації, мають ефективно доноситись до великої аудиторії зацікавлених осіб. На сторінках порталу e-schools.info, на якому зареєстровано понад 4000 закладів освіти України, розпочато серію публікацій про розроблені Мінцифрою освітні проекти та цифрові сервіси, які спрямовані на полегшення життя наших громадян.