• In English
 • Мінцифри співпрацює зі Швецією у напрямку цифрової трансформації
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 01 грудня 2020 року о 20:10


  Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зустрівся з представниками шведської бізнесспільноти.

  Під час онлайн-зустрічі Михайло Федоров зазначив, що “мрія його команди — зробити Україну найзручнішою та найпрозорішою країною в світі у взаємовідносинах між державою-людиною та державою-бізнесом”.

  Для цього Мінцифри наразі працює над чотирма напрямками:

  Цифровізацією 100% всіх державних послуг. Якщо держпослуга не представлена онлайн, то її не існуватиме офлайн.

  Навчанням 6 мільйонів українців базової цифрової грамотності.

  Покриттям 95% території України швидкісним мобільним інтернетом.

  Збільшенням частки ІТ у ВВП з 3-4% до 10%.

  Учасники онлайн-зустрічі обговорили подальший розвиток застосунку Дія та залученні шведських технічних рішень у цей процес. А також можливості для шведських ІТ-компаній розвивати бізнес в Україні завдяки Diia City. Крім цього, йшлося про розвиток e-Health та цифрову освіту.

  “Для нас є дуже важливою співпраця з бізнесом та міжнародними партнерами, зокрема, мова йде про Швецію. Ми вже побудували організаційну структуру в рамках всього Міністерства, щоб впроваджувати та реалізовувати наші проекти. А за кожною ціллю уже закріплений конкретний заступник Міністра, який координує відповідні напрями”, — зазначив Михайло Федоров.

  Зустріч модерував посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг. Він відзначив важливість процесів цифровізації в Україні. У зустрічі також взяли участь представники українського та шведського бізнесу Валерій Красовський (Sigma Software), Ярослав Ніцак (Ericsson), Андреас Флодстром (Beetroot), Тія Ояла (BookWrap), Х'юго Петтерсон (CybeMed, Cambio Healthcare Systems), Генрік Ларссон (Carmenta), Ерік Ліндеберг (Formpipe).