• In English
 • Мінцифри співпрацюватиме з Чеською Республікою в сфері цифровізації
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 21 жовтня 2021 року о 13:52

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан провела зустріч із заступником Міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки Сілваною Їротковою, керівником політично-економічного відділу і заступником Посла Чеської Республіки в Україні Іржі Прецліком, а також представниками IT-компаній Чеської Республіки.

  Під час зустрічі сторони обговорили співпрацю між Україною та Чеською Республікою в IT-сфері. Також виокремили сфери для подальшої співпраці, зокрема: smart city, Дія City, взаємодія через Офіс з розвитку підприємництва та експорту, співпраця на регіональному рівні.

  «Це була конструктивна зустріч, на якій ми обмінялись інформацією про наші проекти з цифровізації та окреслили шляхи для майбутньої співпраці. Зокрема, представники Чеської Республіки дізналися про Дію як бренд цифрової держави та екосистему проектів: застосунок Дія, портал Дія, проекти Дія.Бізнес, Дія.Цифрова освіта, Дія City», — заявила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

  Заступник Міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки Сілвана Їроткова: «Ми зацікавлені в двосторонньому співробітництві з Україною та, зокрема, Міністерством цифрової трансформації України, щоб разом реалізовувати спільні проекти з цифровізації, які покращуватимуть життя громадян і сприятимуть розвитку бізнесу».

  Мінцифри співпрацюватиме з Чеською Республікою в сфері цифровізації