• In English
 • Мінцифри провело перше навчання СDTO ОДА
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 21 січня 2022 року о 18:18

  21 січня Міністерство цифрової трансформації України спільно зі школою розвитку мислення cowo.guru та за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, яка впроваджується Фондом Східна Європа, провело перше в цьому році навчання для CDTO обласних державних адміністрацій.

  Подія почалася з урочистої частини, на якій була презентована програма з трьох окремих курсів та були підбиті підсумки попереднього року.

  Заступник Міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції Валерія Іонан наголосила: «Ми всі в Мінцифри працюємо з однією спільною місією — зробити Україну найзручнішою державою у світі. І саме CDTO активно нам у цьому допомагають у регіонах. У 2022 році навчання CDTO та їх команд є одним із пріоритетів. Адже в Україні немає якісного освітнього контенту для потреб цифрової трансформації та мало хто системно працює з метанавичками лідерів. Тому ми почали роботу над фундаментальною програмою, яку ми хотіли б зробити базою знань для компетентних лідерів. У майбутньому плануємо впроваджувати навчання від менеджменту та управління до галузевої цифрової трансформації». 

  Від індивідуальної спроможності СDTO в регіонах залежить швидкість та ефективність цифрової трансформації держави. Тож Мінцифри буде всіляко підтримувати навчання як СDTO, так і їх команд.

  Більше читайте на сайті Мінцифри.