• In English
 • Мінцифри презентувало результати проекту з розвитку підприємництва: 11 центрів Дія.Бізнес, 1.5 млн відвідувачів порталу Дія.Бізнес
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 03 грудня 2021 року о 09:40

  Мінцифи презентувало результати національного проекту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес на онлайн-події «Країна підприємців». Розвитком цього проекту займається команда заступника Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан.

  Дія.Бізнес — це онлайн-портал для підприємців та мережа офлайн-центрів підтримки. З моменту запуску проекту, портал Дія.Бізнес відвідали вже 1.5 млн користувачів та проведено вже понад 5200 безоплатних консультацій і майже 92% користувачів поставили оцінку «5». Загалом на порталі доступні 68 видів безоплатних консультацій для підприємців. А також в Україні вже відкрито 11 центрів Дія.Бізнес офлайн у різних містах України.

  Також Валерія Іонан презентувала нові модулі на порталі Дія.Бізнес:

  Крім того, запустили ще такі модулі:

  Та окрему пілотну програму маркетингової підтримки для малих та середніх підприємств: https://business.diia.gov.ua/pilot-program

  Регіональний керівник програм розвитку цифрових фінансів та кредитної інфраструктури в Європі та Центральній Азії, IFC Заріна Одінаєва підкреслила, що маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу на порталі Дія.Бізнес — це місце, де підприємці зможуть обрати для себе необхідну фінансову допомогу та звернутися до банківських установ.

  Девід Андерсон, керівник Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» наголосив, що аналітика стану українського бізнесу на основі відкритих даних на порталі Дія.Бізнес сприятиме тому, щоб перетворити Україну на країну підприємців.

  Заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані заявила, що підприємці зможуть скористатися платформою для залучення імпакт-інвестицій і вивести свій бізнес на новий рівень.

  Керівники центрів Дія.Бізнес з Харкова, Миколаєва, Одеси, Черкас, КНУ ім. Т.Шевченка, Полтави, Ужгороду, Бучі, Тернополя, Кривого Рогу розповіли про успіхи центрів підтримки підприємництва в регіонах. Одночасно із подією відбулось технічне відкриття центру Дія.Бізнес у Кременчузі.

  Андрій Ремізов, заступник директора з розвитку підприємництва – виконувач обов'язків директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» презентував проект Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва 2021-2025.

  Подивитися трансляцію події можна на Facebook-сторінці Дія.Бізнес або на YouTube-каналі Дія.Бізнес.

  Стратегічний партнер події — Програма EGAP, що фінансується Швейцарією та реалізується Фондом Східна Європа. Подію організовано в партнерстві з «Проектом підтримки Дія», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції. Також подію організовано в партнерстві з програмою розвитку малого підприємництва, що фінансується Великою Британією.