• In English
 • Мінцифри посилює позиції України як привабливої юрисдикції для розвитку віртуальних активів
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 20 травня 2021 року о 16:58

  Заступник Міністра цифрової трансформації Олександр Борняков розповів про роль Мінцифри в розвитку екосистеми віртуальних активів в Україні в рамках конференції BlockchainUA 2021. 

  19 травня в Києві відбулась дев'ята міжнародна конференція BlockchainUA 2021, під час якої заступник Міністра з питань розвитку IT Олександр Борняков розповів про підсумки виконаної роботи над врегулюванням сфери віртуальних активів в Україні.

  Крім цього, він озвучив подальші плани Міністерства щодо стратегічного розвитку нової індустрії в рамках форсайтного дослідження «Віртуальні активи 2030». Зокрема, заступник Міністра цифрової трансформації анонсував створення «Проектного Офісу», завданням якого є просування української юрисдикції як сприятливого середовища для розвитку віртуальних активів на міжнародній арені.

  «Ринок віртуальних активів — це новий сектор економіки, конкуренція за лідерство в якому тільки розпочинається. Зокрема, створення якісного правового поля для роботи на цьому ринку сприятиме технологічному розвитку нашої країни. Крім цього, Мінцифри разом з учасниками цієї екосистеми спрямовують зусилля на просування України як привабливої та конкурентоспроможної юрисдикції для розвитку інновацій в сфері віртуальних активів», — розповів заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков.

  Детальніше на сайті Мінцифри.