• In English
 • Мінцифри: Понад 5 тис. адміністраторів ЦНАП надають послуги через Дію
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 28 липня 2021 року о 17:40

  Цифрові інструменти роблять діяльність влади відкритою та дають можливість громадянам отримувати якісні адміністративні послуги. Створення якісних цифрових інструментів для задоволення потреб українців — пріоритет Мінцифри. Уже 5022 адміністратори надають послуги через Дію. Це 858 ЦНАПів та Дія Центрів, що під’єднані до порталу.

  Про це заявила заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська на XVI Українському муніципальному форумі на тему: “Місцева демократія та відкрите врядування: від діалогу до сталого партнерства”.

  Мінцифри створює зручні цифрові інструменти для комфортної взаємодії громадян із державою:

  • ВзаємоДія. Платформа, яка об'єднає близько 14 інструментів е-демократії для того, щоб громадяни впливали на рішення влади в єдиній екосистемі зі зручним та впізнаваним інтерфейсом.
  • Електронний документообіг. Система е-документообігу та інформаційні системи роблять роботу працівників ЦНАПів легшою, а надання послуг — якіснішим. За I квартал 2021 року кількість ЦНАПів, що працюють з інформаційною системою, зросла на 201%.
  • Система електронної взаємодії органів виконавчої влади. Близько 600 ЦНАПів під'єднані до цієї системи. Це допомагає пришвидшити робочі процеси в держустановах.
  • Система моніторингу. Перший в Україні автоматизований інструмент, що збирає та систематизує інформацію про надання адмінпослуг. Це допомагає ухвалювати оптимальні управлінські рішення, краще розуміти запити українців та задовільняти їх. Ми отримуємо в середньому 50 тис. статусів щодо послуг щотижня з 307 точок доступу до адмінпослуг.
  • Оцінка якості надання адмінпослуг. Комплекс інструментів для отримання зворотного зв’язку від громадян: QR-коди в держорганах, CATI — телефонне опитування, Viber і SMS-опитування, а також оцінювання таємними покупцями.
  • Гід з державних послуг. Інформаційний портал про всі державні послуги в Україні. На порталі вже доступна інформація про 1780 послуг: де і як замовити, які документи підготувати, строки та вартість, можливий результат та способи його оскаржити.
  • Платформа Дія Центрів. Платформа допоможе виконати чотири ключові завдання: об’єднати всю інформацію про діяльність та доступність ЦНАПів для громадян; стати майданчиком розвитку й помічником у щоденній роботі для працівників ЦНАПів; дозволити відстежувати та підвищувати якість надання адмінпослуг; записуватися до ЦНАПу онлайн на зручний час і без черг.