• In English
 • Мінцифри оголошує про запуск спільноти для лідерів цифрової трансформації в регіонах
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 09 лютого 2022 року о 18:56

  Цифрова трансформація регіонів — один з основних напрямів Мінцифри та важлива складова трансформації України. Мінцифри зацікавлена в пришвидшенні темпів цифрових трансформацій у містах, селах, громадах, а також прагне, щоб про цифрові перемоги регіонів знала вся країна.

  Міністерство цифрової трансформації України оголошує про оновлення майданчика та концепції для обміну досвідом цифрових трансформацій у регіонах Smart City Club і запускає спільноту Smart Regions community.

  Нова спільнота призначена для координації цифрової трансформації в регіонах та громадах, обміну досвідом, розв'язання проблемних питань, презентації цифрових продуктів та розвитку компетенцій.

  Діяльність Smart Regions Community реалізовуватиметься в декількох форматах:

  1. Рада Smart region. Учасники: CDTO ОДА, цифрові лідери великих міст і громад, керівники проектних офісів, неурядові організації та бізнес, національні та міжнародні експерти, бізнес, неурядові організації

  2. Рада Smart city. Учасники: CDTO міст, цифрові лідери, активісти цифровізації громад великих міст.

  3. Рада Smart hromada. Учасники: CDTO громад, цифрові лідери, активісти цифровізації малих та середніх громад, які мають найбільш успішні цифрові кейси.

  Крім того, запускається Smart Communications Club — неформальні зустрічі комунікаційних менеджерів ОДА, місцевих рад і громадських організацій, щоб підвищити професійні стандарти, навчатися через обмін досвідом і розгляд комунікаційних кейсів. Цифрова трансформація має стати пріоритетною темою регіональних медіа.

  «Для створення потужної екосистеми цифрової економіки України необхідна консолідація зусиль стейкхолдерів на місцевому рівні — місцевих влад, громадянського суспільства, бізнесів. Також лідери цифрових трансформацій у регіонах мають бути на одній хвилі з Мінцифри. У цьому контексті Smart Regions community стане додатковим елементом системи цифрової трансформації регіонів, що дозволить швидко й ефективно впроваджувати зміни на місцях», - зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

  Куратором Smart Regions Community є Маргарита Трипольська, яка координує питання участі в ком’юніті бізнесу, проектів МТД, аналітичних центрів та запрошення експертів. E-mail для пропозицій та запитань: margotripolskaya@gmail.com