• In English
 • Мінцифри, Київська школа економіки та Fondy роздадуть 5 грантів на бізнес-освіту MBA
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 22 травня 2021 року о 16:25

  Проект «Гра в довгу» від національного проекту Дія.Бізнес, платіжної платформи для бізнесу Fondy та Київської школи економіки (KSE) залучив 5 400 підприємців, які отримували короткі відеолекції з бізнесу від викладачів KSE та складали тести в чатботі.

  27 травня 2021 року журі в прямій трансляції визначить переможця, який отримає грант на навчання на програмі МВА вартістю 450 000 гривень, та роздасть ще 4 гранти на окремі курси з програми МВА Київської школи економіки. Один із них можна буде виграти просто під час події.

  Склад журі:

  Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України

  Володимир Стецик, віце-президент із бізнес-освіти Київської школи економіки

  Валерія Вагоровська, засновник та керуючий партнер Fondy.

  Захід відбудеться онлайн у телеграм-каналі «Гра в довгу». Глядачі дізнаються про досвід бізнес-навчання від лідерів компаній Fondy, Grammarly, Uklon, 3DLook, KSE та інших. Крім того, про виклики підприємництва жартуватимуть читачі телеграм-каналу, а також топменеджери і бізнесмени – резиденти проекту Business Stand Up.

  Як взяти участь та позмагатись за один із грантів?

  Підпишіться на telegram-канал для бізнесу «Гра в довгу», збережіть дату та увімкніть повідомлення.

  Доступ до безкоштовної реєстрації на подію з’явиться за 24 години до початку – 26 травня об 11:00 за київським часом у telegram-каналі для бізнесу «Гра в довгу».

  Є обмеження Zoom щодо кількості учасників.