• In English
 • Мінцифри: Кількість працівників ЦНАП зросла до 15 тисяч
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 31 серпня 2021 року о 17:25

  Мінцифри працює над тим, щоб у кожному Центрі надання адмінпослуг була достатня кількість працівників, щоб забезпечити якісний сервіс усім відвідувачам. Завдяки цьому люди не проводитимуть час у чергах, а адміністратори не будуть перевантажені та зможуть приділити більше уваги кожному українцю.

  З розширенням мережі точок збільшується і кількість працівників, які допомагають людям отримувати держпослуги щодня. Завдяки цьому кількість працівників мережі ЦНАП за рік зросла на 36% і становить 15 тисяч.

  Мінцифри системно навчає адміністраторів ЦНАП. Для цього Міністертсво спільно з міжнародними партнерами запускає онлайн-курси, створює навчальні матеріали, які допомагають не лише розібратися, як влаштована сфера надання адмінпослуг, а й перейняти досвід, найкращі практики та цінності. Завдяки комплексному розвитку мережі ЦНАПів зростає не тільки кількість послуг та відкритих центрів, а й кількість професіональних кадрів.

  Нові цифри доводять той факт, що люди зацікавлені в цій роботі, бачать перспективи росту та хочуть пов’язати свою кар’єру з цією професією. Збільшення кількості адміністраторів дозволяє оптимально розподілити навантаження, щоб зменшити час на очікування відвідувачів у чергах та підвищити якість надання послуг.