• In English
 • Мінцифри: Центри Дія.Бізнес у регіонах запустили нові власні веб-сайти для підприємців
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 02 серпня 2021 року о 19:26

  Велика мета національного проекту Дія.Бізнес — побудувати повноцінну, ефективну та дієву екосистему для розвитку малого і середнього підприємництва в Україні.

  Онлайн-складова проекту — це портал Дія.Бізнес із безоплатними онлайн-консультаціями для підприємців, безоплатною онлайн-школою для підприємців, шаблонами документів, сервісами та програмами підтримки підприємців, кейсами українських підприємців, картою підтримки бізнесу в областях тощо. Офлайн-складова проекту — це центри підтримки підприємців Дія.Бізнес — сучасні, комфортні та прогресивні локації, в яких малий і середній бізнес може отримати безоплатні консультації, відвідати бізнес-події та навчатися, шукати інвесторів і партнерів, тестувати свій продукт на спеціальній pop-up-локації перед виходом на ринок.

  Нові веб-сайти центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес були створені за підтримки Mastercard.

  Відтепер підприємці зможуть отримати вичерпну інформацію про роботу, послуги та можливості центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у своїй області.

  Веб-сайти центрів Дія.Бізнес вже доступні в публічному доступі за посиланням:

  Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові — https://diia-business-kharkiv.com

  Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Миколаєві — https://diia-business-mykolaiv.com

  Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі — https://diia-business-odesa.com

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що це ще один крок назустріч підприємцям, щоб допомогти їм та підтримати їх.

  «Центри Дія.Бізнес в областях — це неприбуткові громадські організації, де кожен підприємець або той, хто мріє ним стати, може отримати безоплатні консультаційні послуги, дізнатися про наявні гранти, пройти навчання на безоплатних тренінгах і майстеркласах. Тепер кожен такий центр має власний веб-сайт, що дозволить підприємцям бути в курсі всіх останніх новин і ініціатив на відстані одного кліку», — заявила Валерія Іонан.

  «Підтримка малого та середнього бізнесу — один зі стратегічних напрямів роботи Mastercard, який ми реалізуємо через ряд проектів та рішень, що дозволяють бізнесу не тільки приймати безготівкові оплати або ж зручно управляти своїми фінансами, але й надають підприємцям додаткові можливості та інформаційну підтримку для розвитку бізнесу. Минулого року разом із Міністерством цифрової трансформації ми запустили онлайн-портал Дія.Бізнес, і сьогодні ми раді розширити нашу співпрацю завдяки запуску регіональних веб-сайтів, які, впевнена, стануть ще одним поштовхом до розвитку підприємництва в Україні», — додала Інга Андреєва, генеральний директор Mastercard в Україні та Молдові.

  На веб-сайтах кожен підприємець може знайти:

  • події для підприємців (можна буде вибрати короткострокові та довготермінові програми для проходження навчання та підвищення підприємницьких навичок у конкретних сферах);
  • оренду залів (можна зручно вибрати залу для проведення зустрічі, власної бізнес-події чи майстеркласу в центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес);
  • мерч-продукцію (фірмові аксесуари бренду Дія.Бізнес стануть корисними презентами бізнес-партнерам чи колегам, а також долучать до амбасадорів бренду Дія.Бізнес);
  • безоплатні консультації (можна просто дізнатися інформацію про всі консультації в центрах підтримки підприємців Дія.Бізнес та записатися на них через національну онлайн-платформу Дія.Бізнес);
  • pop-up-локацію (великі виробники перед виходом на ринок досліджують пакування, ціну продукту, збирають відгуки про функціонал, а також сегментують цільову аудиторію; таке дослідження доступне і для мікро- та малого бізнесу, виробників і фермерів на спеціальній pop-up-локації в центрі Дія.Бізнес, щоб зручно протестувати свій продукт, отримати зворотний зв'язок і створити найкращі пропозиції для майбутніх споживачів).

  Запрошуємо підприємців з областей скористатися новими веб-сайтами центрів Дія.Бізнес і вибрати для себе навчальні програми та послуги для розвитку власної справи.

  Нагадаємо, що у 2020 році були відкриті центри підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові та Миколаєві, а також центр для студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Новий пілотний формат безоплатного консалтингу від Дія.Бізнес запустили в Черкасах у березні 2021 року, а відкриття повномасштабного центру Дія.Бізнес у Черкасах заплановане на 2022 рік. Відкриття центру Дія.Бізнес в Одесі відбулось у червні 2021 року. Загалом у 2021 році планується відкриття від 7 до 14 нових центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у різних областях України. На черзі — Ужгород, Буча, Кременчук, Кривий Ріг, Тернопіль.