• In English
 • Мінцифри бере участь у розробці парасолькового бренду для експорту продукції малого та середнього бізнесу
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 27 жовтня 2021 року о 14:21

  ПРООН у співпраці з ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC)», Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту та Дія.Бізнес розпочинають розробку та запуск експортно орієнтованого парасолькового бренду для сільськогосподарських мікро-, малих та середніх підприємств і підприємств харчової промисловості. 

   «У межах національного проекту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес Мінцифри допомагає малим і середнім підприємцям, зокрема, зі сфери сільського господарства. Це й освітні події, і консультативна допомога, й інфраструктурна підтримка. Підтримка з боку держави сприяє розвитку українського експорту. Наприклад, експорт зерна з України зріс на чверть за першу половину 2021 року, а загалом експорт товарів з України зріс на третину. Тому ми повністю підтримуємо розробку парасолькового бренду для експорту с/г продукції малого та середнього бізнесу як ще один крок назустріч вітчизняним експортерам», – зазначила  заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

  Згідно з результатами дослідження ПРООН щодо соціально-економічних наслідків COVID-19 на бізнеси та домогосподарства в Україні, криза сильніше вплинула на жінок, які є власницями бізнесу: 79% підприємниць повідомили про негативні наслідки кризи порівняно з 68% чоловіків.

  Тому пріоритетна увага в межах ініціативи надаватиметься мікро-, малим та середнім підприємствам сільськогосподарського та суміжних секторів, які спрямовують свій бізнес на поліпшення стійкості та сталого розвитку, — з акцентом на підприємства, якими володіють чи керують жінки.

  Детальніше – на сайті Мінцифри