• In English
 • Мінцифри запустило освітній серіал для вчителів про технології для цікавих уроків
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 15 липня 2020 року о 18:36

  15 липня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України спільно з АСБІС-Україна, Ліко-школою (Liko-school) та Майкрософт Україна презентувало освітній серіал для вчителів «Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків».

  Освітній серіал складається з 6 серій тривалістю 5-8 хвилин і в ньому йдеться про те, як організувати навчальний процес поза рамками звичайного шкільного класу. А також, як застосовувати онлайн-інструменти, сучасні ґаджети та сучасні технології, наприклад, відеоконференцзв'язок, інтерактивні панелі та сучасне програмне забезпечення.

  З допомогою освітнього серіалу вчителі зможуть професійно розвиватися, застосовуючи в своїй роботі інтерактивний формат уроків, створювати та керувати онлайн-класами, автоматизувати розсилку і перевірку домашніх завдань. Все це дозволить якісно працювати дистанційно в умовах карантину, зробити навчання для учнів корисним та цікавим.

  Під час презентації освітнього серіалу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що майже 45% школярів проводять щодня онлайн до трьох годин на день, ще 50% витрачають на це понад чотири години. «Ґаджети — не вороги навчання. Це інструменти, які забезпечують креатив у освіті. Ми пропонуємо освіті та технологіям об’єднатися заради спільної великої мети - навчання талановитих, обдарованих та гіпер-діджиталізованих школярів», - наголосила Валерія Іонан. 

  Ведучий освітнього серіалу Денис Онікієнко - національний тренер Prestigio Solutions, провів більше 1000 тренінгів для вчителів із організації уроків за допомогою інтерактивних панелей та спеціалізованого програмного забезпечення.

  Безкоштовно переглянути всі серії освітнього серіалу можна на платформі Дія.Цифрова освіта: https://osvita.diia.gov.ua/courses/interactive-learning.