• In English
 • Мінцифри успішно впроваджує міжнародні рекомендації щодо захисту дітей в інтернеті
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 27 вересня 2021 року о 19:04

  Керівник експертної групи із захищеності дітей в інтернеті Міністерства цифрової трансформації Олександра Коваленко взяла участь в онлайн-семінарі Міжнародного союзу електрозв'язку на тему: «Формування культури захисту дітей в Інтернеті: розгортання рекомендацій захисту дітей в інтернеті в Європі» в межах 15-ої міжнародної конференції «Забезпечення безпеки дітей та молоді».

  Представник Мінцифри поділилась із колегами з Албанії, Мальти, Угорщини, Румунії та Туреччини практиками впровадження в Україні рекомендацій щодо захисту дітей у цифровому середовищі:

  Зокрема, Мінцифри презентувало дослідження з онлайн-безпеки. Згідно з дослідженням електронній формі взаємодії з органами влади довіряють 43%, не довіряють – 42% громадян; 25,5% респондентів від 15 років і старше за останні 6 місяців мали досвід ситуацій в інтернеті, які їх засмутили чи збентежили; близько 9% респондентів від 15 років і старше за останні 6 місяців ставали потерпілими від кібербулінгу, кібернаклепу або насильства через візуальні матеріали; 23% респондентів стверджують, що вони мали досвід зламування свого акаунту в соціальних мережах чи месенджерах; 90% респондентів 15+ років погоджуються з тим, що в інтернеті багато дезінформації та фейків.

  Нагадаємо, за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України громадська організація «МІНЗМІН» за підтримки Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) створила переклад рекомендацій щодо захисту дітей у цифровому середовищі. Самі рекомендації є результатом спільної роботи на загальносвітовому рівні. Їхніми співавторами є фахівці з широкої міжнародної спільноти.

  Детальніше на сайті Мінцифри