• In English
 • Мінагрополітики підписано Меморандум про взаєморозуміння з іноземною неурядовою організацією, яка надає гранти фермерам

  Міністерство аграрної політики та продовольства України та Mercy Corps в Україні підписали Меморандум про взаєморозуміння.

  Документ підписали Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський та виконуюча обов’язки керівника Представництва іноземної неурядової організації Mercy Corps в Україні Вікі Джо Акен.

  Як зазначається в Меморандумі, Мінагрополітики та Mercy Corps досягли домовленості про потенційне співробітництво у галузі сільського господарства.

  Зокрема, щодо співпраці в наступних сферах:

  • розвитку двосторонніх відносин в агросекторі;
  • обміну інформацією щодо функціонування Державного аграрного реєстру;
  • розробки програми допомоги фермерам, які можуть бути реалізовані Мінагрополітики та Mercy Corps;
  • забезпечення підтримки доступу агровиробників до освітніх програм.

  Довідково

  Mercy Corps – глобальна команда професіоналів у галузі гуманітарної допомоги та розвитку, що працює у більш ніж 40 країнах світу.

  З початку повномасштабного вторгнення рф Mercy Corps підтримала понад 750 тис. українців. Організація надає гранти для мікро-, малого та середнього бізнесу, а також малих та середніх фермерських підприємств.

  Мінагрополітики підписано Меморандум про взаєморозуміння з іноземною неурядовою організацією, яка надає гранти фермерам Мінагрополітики підписано Меморандум про взаєморозуміння з іноземною неурядовою організацією, яка надає гранти фермерам