• In English
 • Мінагрополітики продовжило роз’яснювальну кампанію щодо урядових програм підтримки у Миколаєві

  Регіональні семінари з підвищення обізнаності аграріїв щодо надання дотацій від Уряду є частиною комплексу заходів Мінагрополітики, спрямованих на забезпечення ефективності та результативності  виконання бюджетних програм. Черговий захід за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети відбувся сьогодні, 15 березня, в Миколаєві.

  У семінарі взяли участь представники Мінагрополітики, Миколаївської ОДА, посадовці райдержадміністрацій, представники об’єднаних територіальних громад, Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, керівники фермерських господарств, сільгосптоваровиробники.

  «Розвиток села, підтримка малих та середніх фермерських господарств, розвиток кооперації  – це пріоритетні напрями діяльності Уряду у сфері АПК. Ці напрями вперше за останні роки отримали реальну фінансову підтримку і  відповідні програми. Тому наше завдання, щоб кожен фермер дізнався, що він може, наприклад,  отримати 40%-у компенсацію за придбання сільгосптехніки українського виробництва,  80% компенсації  – за вартість насіння,  70% - за придбання обладнання при вступі у кооператив», - зазначив Віктор Шеремета.

  Так, для отримання 80% компенсації вартості закупленого насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції необхідно:

  Крок 1. Придбати насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції у суб’єктів насінництва, зазначених в Державному реєстрі суб'єктів насінництва та розсадництва (З реєстрами можна ознайомитись на офіційному сайті Мінагрополітики в розділі РЕЄСТРИ АПК). Строк дії їх сертифікатів визначено в Реєстрі сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал.

  Крок 2. Сформувати пакет підтверджуючих документів.

  Крок 3. Подати до державного банку заявку та підтверджуючі документи на отримання фінансової підтримки.

  Крок 4. Отримати кошти на рахунок в державному банку.

  Документи для отримання часткової компенсації можна подавати двічі на рік.

  Детальніше дізнатися про порядки використання коштів та інструкції щодо отримання дотацій, передбачених у державному бюджеті на програми підтримки можна за посиланням.