• In English
 • Мінагрополітики: Кількість потреб та пропозицій, опублікованих на Національній платформі продовольчої безпеки, зрівнялася

  Національною платформою продовольчої безпеки вже користуються більше 5 тисяч користувачів. На сьогодні кількість потреб та пропозицій, опублікованих на платформі, майже зрівнялася та складає майже по 1,7 тисячі позицій.

  Серед потреб, опублікованих на минулому тижні, у яких мають необхідність місцеві громади та торговельні мережі – переважно продукти харчування, такі як макарони, батон, сіль, цукор, яблука, цибуля, рис, морква, буряк, картопля, яйця та капуста.

  Пропозиції, які опублікували виробники на минулому тижні – свіже м’ясо, органічне просо, ковбасні вироби, насіння соняшнику, пшениця, кукурудза, паштет, заморожена малина з маракуєй, заморожена смородина з базиліком, молоко, масло та заморожені напівфабрикати.

  Нагадаємо, учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

  Довідково

  Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури і Міністерства аграрної політики та продовольства України.