• In English
 • Миколаївські аудитори за вісім місяців 2020 року забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму понад 13 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 16 вересня 2020 року о 11:00

  За січень ‒ серпень 2020 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели 14 ревізій та 7 державних фінансових аудитів.

  Проведеними ревізіями виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 26 млн грн. Забезпечено відшкодування втрат (минулих років) на суму понад  13 млн грн.

  Під час державних фінансових аудитів установлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму 243 млн грн. Надіслано 90 пропозицій щодо покращання діяльності, упроваджено 32 пропозиції. Отримано додатковий економічний ефект на суму понад 1 млн грн.

  За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів для належного реагування до правоохоронних органів передано 10 матеріалів ревізій, на підставі яких розпочато 13 досудових розслідувань, матеріали 6 ревізій долучено до кримінальних проваджень. Вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. За порушення фінансової дисципліни та закупівель до адміністративної відповідальності притягнуто 28 посадових осіб об’єктів контролю.