• In English
 • Миколаївські аудитори за дев’ять місяців 2021 року виявили порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 315 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 26 жовтня 2021 року о 08:41

  За січень-вересень 2021 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели 23 ревізії, 13 перевірок закупівель та 3 державних фінансових аудити.

  Проведеними ревізіями і перевірками закупівель виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 315 млн грн. Забезпечено відшкодування втрат на суму майже 32 млн грн.

  Під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму 2 млрд 174 млн грн. Об’єктам контролю надано 67 пропозицій щодо покращання діяльності, впроваджено 40 пропозицій. Отримано додаткового економічного ефекту майже на 19 млн грн.

  За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів та висновків залучених спеціалістів правоохоронними органами розпочато 79 кримінальних проваджень, 22 матеріали долучено до кримінальних проваджень, вручено 6 повідомлень про вчинення кримінального правопорушення.

  За порушення фінансової дисципліни та закупівель на посадових осіб об’єктів контролю складено 45 протоколів про адміністративні правопорушення. До дисциплінарної і матеріальної відповідальності притягнуто 19 посадових осіб об’єктів контролю, 5 звільнено із займаних посад.