• In English
 • Мій девіз – стабільність і економічне зростання, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 31 травня 2019 року о 21:14

  Девіз Уряду України та особисто Прем’єр-міністра – підтримати стабільність та економічне зростання, попри виборчий період, і, як наслідок, вимушену паузу у діалозі з міжнародними партнерами. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «У людей сьогодні є надія, люди в очікуванні позитивних речей. Моє головне завдання – втримати країну, аби ми не зійшли з дороги економічного зростання, низької інфляції, планового обслуговування боргу, – сказав Володимир Гройсман. – Я за все, що робить країну сильнішою. Тут я партнер. Якщо є інші сценарії – вони не для мене».

  Глава Уряду також не виключив, що сценарії розвитку України будуть закладені і в подальшу програму співпраці з міжнародними партнерами, передусім Міжнародним валютним фондом, місія якого працювала в Україні ці два тижні. «Сьогодні ми не зможемо подолати виклики, які стоять перед нами, не користуючись підтримкою міжнародних партнерів. Подобається це комусь чи ні, – сказав Володимир Гройсман. – І я хочу сказати, що МВФ готовий працювати з Україною. Думаю, у нас буде програма, доповнена серйозними питаннями. Програма, яку ми виконуємо зараз, – оптимальна і ефективна, але вибори нас призупинили. Проте ми в повній взаємодії».


  Мій девіз – стабільність і економічне зростання, – Володимир Гройсман