• In English
 • Михайло Федоров зустрівся з президентом Microsoft Бредом Смітом
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 24 травня 2022 року о 10:37

  Україна продовжує плідну співпрацю з Microsoft та вдячна за підтримку, отриману від компанії під час війни з Росією. Команда Microsoft розглядає нові можливості стати «куратором» цифрової індустрії в часи відбудови України. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров під час зустрічі з президентом компанії Бредом Смітом.

  «Від Міністерства цифрової трансформації України та Уряду України хочемо висловити свою подяку за допомогу в ці складні часи. Ми вважаємо вас справжніми друзями, які готові підтримати нас не просто на словах. І ваші дії та інвестиції в наші проекти це доводять. Сподіваємося, ця співпраця продовжиться і в майбутньому», — сказав Михайло Федоров.

  Цього року Microsoft надав безоплатні хмарні сервіси до кінця 2022 року. Компанія виділила понад 242 мільйони доларів на підтримку України, зокрема 90 мільйонів доларів на гуманітарну допомогу. Також Microsoft стала однією з перших компаній, яка вже на початку березня призупинила всі нові продажі продуктів і послуг у росії.

  В умовах війни команда Microsoft сприяє документуванню воєнних злочинів рф в Україні. Зокрема, Microsoft співпрацює з ООН щодо обміну інформацією про збитки від війни в Україні. Під час зустрічі домовилися про обмін інформацією в контексті співпраці Microsoft та ООН.

  Своєю чергою Бред Сміт зазначив: «Microsoft підтримував і буде підтримувати Україну далі. Це стосується як клієнтів продуктів та сервісів Microsoft, так і державних агенцій».

  Сторони обговорили проблемні питання, пов'язані з використанням ХВox в Україні, та домовилися працювати над їх розв'язанням.

  Окремо свою повагу Михайло Федоров засвідчив українському офісу Microsoft, який спільно з Мінцифри працювали над створенням хмарної інфраструктури в Україні. Це дозволило запровадити сучасні рішення для автоматизації робочих місць держслужбовців та сервісів Дії.