• In English
 • Михайло Федоров зустрівся з народними депутатами з Комітету цифрової трансформації
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 07 жовтня 2019 року о 17:00

  Сьомого жовтня відбулося ознайомче засідання Комітету цифрової трансформації Верховної Ради України на чолі з Віце-прем’єр-міністром – Міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим.

  Спільно з народними депутатами представники Міністерства обговорили вже внесені на розгляд до Верховної Ради законопроекти щодо публічних електронних реєстрів, щодо захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних мережах та про основні засади упорядкування та розбудови національного інформаційно-комунікаційного простору. Також йшлося про майбутні законодавчі ініціативи, зокрема, щодо створення сприятливих умов для розвитку IT-сектору в Україні, формування національної політики у сфері Smart city, розвиток супутникового зв'язку, впровадження проектів стосовно цифрових компетенцій, затвердження цифрових прав громадян на рівні Конституції та про багато іншого.

  «Під час наради було чітке відчуття, що ми – одна команда. Що у нас є спільне бачення щодо реалізації запланованих проектів цифровізації в Україні. Є чіткий план дій до кінця поточного року і на три наступні, тож рухаємося уперед», – резюмував Михайло Федоров.

  За підсумками ознайомчого засідання Комітету ухвалено рішення проводити щомісячні зустрічі керівництва Міністерства з народними депутатами задля звітування та обговорення подальших спільних кроків.


  Михайло Федоров зустрівся з народними депутатами з Комітету цифрової трансформації