• In English
 • Михайло Федоров: Держава крок за кроком стає зручним сервісом для українців
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 29 жовтня 2021 року о 18:48

  Дія вже увійшла в повсякденне користування українців з показником охоплення 54% серед користувачів Android. Такі дані дослідження найбільш популярних в Україні мобільних застосунків за вересень 2021 року.  

  Зараз у застосунку вже 8,6 млн користувачів. Щодня Дією користуються більше 1 млн українців. 

  “Ці результати свідчать, що держава крок за кроком стає зручним сервісом для українців. Щодня Дією користується все більше людей. Від початкової недовіри суспільства до одного з найпопулярніших застосунків у побуті. Будемо й далі працювати над тим, щоби українці отримували державні послуги легко, у декілька кліків, без бюрократичної тяганини”, — зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. 

  Застосунок Дія — це 12 цифрових документів, серед яких — перший у світі офіційний цифровий паспорт. Також у застосунку доступні 12 послуг. Одна з найпопулярніших зараз — отримання СOVID-сертифікатів. Їх згенерували вже понад 4 мільйони українців.

  Мінцифри продовжує вдосконалювати застосунок і додавати все більше послуг, які можна отримати в кілька кліків. Нові послуги будуть презентовані на Diia Summit, який відбудеться цієї осені.