• In English
 • Ми зацікавлені у розвитку співпраці за усіма напрямами, які є актуальними як для України, так і для Японії, – Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 04 березня 2019 року о 17:17

  Сьогодні, 4 березня, у Києві Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі.

  Міністр оборони України привітав новопризначеного Посла та поінформував іноземну делегацію про поточну ситуацію в Україні.

  «Вдячний за підтримку, яку нам надає народ та Уряд Японії. Незважаючи на те, що Японія знаходиться дуже далеко від України, але виклики та територіальні загрози в нас дуже схожі. Головною причиною цих загроз є агресивний сусід, який, на жаль, не дотримується міжнародних зобов’язань та договорів», – наголосив Степан Полторак.

  За словами глави оборонного відомства, співпраця між Україною і Японією відбувається досить потужно. Так, Міністр оборони України відзначив перші українсько-японські консультації, які відбулися в Токіо минулого року. У ході цих заходів був підписаний Меморандум, який значно покращить співпрацю між Україною і Японією в оборонній сфері.

  «Ми сподіваємося на подальшу співпрацю і покращення наших ділових відносин. Особливо це стосується питань, пов’язаних із обміном досвідом у різних галузях, співпраці у військово-медичній сфері, а також організації проведення сумісних навчань. Ми зацікавлені в розвитку військово-технічної співпраці», – наголосив Міністр оборони України.

  У рамках зустрічі Степан Полторак запросив японську делегацію відвідати міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека», яка відбудеться у жовтні.