• In English
 • Ми прагнули зацікавити школярів до навчання, – Юрій Ткаченко на фестивалі із робототехніки
  Черкаська ОДА, опубліковано 19 лютого 2018 року о 11:49

  Понад три сотні юних конструкторів зібрав Черкаський регіональний фестиваль із робототехніки. Він відбувся минулих вихідних на базі гімназії № 9 ім.О.М.Луценка. Відкрив захід голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

  Як зауважив очільник області, натепер робототехніку вивчають уже у 24 школах Черкащини.

  «Цьому проекту вже три роки, і ми бачимо результати, – сказав Юрій Ткаченко. – Найголовніший – це та кількість дітей, яких об’єднує робототехніка довкола нових знань і умінь. Ми хотіли зацікавити їх до навчання – і нам це вдається. Навіть цей фестиваль уже зібрав утричі більше школярів, аніж минулого року. Маємо прогрес, про який можна було тільки мріяти на старті «пілоту». Усе це – колосальний досвід для школярів, враховуючи, що робототехніка – це професія майбутнього. І що важливо – тут діти не лише з міст, а й із сіл. Бо ми охоплюємо проектом школи по всій області».

  Свої вміння учасники фестивалю демонстрували в п’яти конкурсних номінаціях: «FIRST LEGO League», «FIRST LEGO League Junior», «Сумо. Дистанційне», «Сумо. Автономне» та «Слалом».

  Нагадаємо, минулого року в обласному центрі відкрили перший в Україні Навчально-тренінговий центр STEM-освіти. Тут освітян із усієї області навчають новацій, зокрема й робототехніки. Черкаська область стала першою в Україні, що має мережу шкіл, де впроваджують STEM-освіту та навчають за програмою LEGO Education.