• In English
 • Ми працюємо над створенням якісно нової моделі системи психосоціальної адаптації та ресоціалізації ветеранів, – Ірина Фріз
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 13 травня 2019 року о 16:51

  Відбулася робоча зустріч Міністра у справах ветеранів Ірини Фріз з представниками Бюро з питань конфліктів і стабілізації Джонатаном Брандтом та Джеймсом Стюартом, дипломатом політичного відділу Посольства США в Україні Тімоті Рідом та Радником Міністерства оборони США з питань реабілітації військових та соціального забезпечення ветеранів Шеріл Мішел.

  «Під час зустрічі поінформувала про діяльність Міністерства у справах ветеранів та основні напрямки нашої роботи на сьогодні. Зокрема, про роботу над створенням Єдиного реєстру ветеранів, а також платформи Е-ветеран», – зазначила Ірина Фріз.

  Також йшлося про пілотний проект щодо формування психофізіологічного профілю ветеранів, що наразі реалізовується у Черкаській області, та який після вивчення результатів має бути імплементовано на всеукраїнському рівні.

  «Ми працюємо над створенням якісно нової моделі системи психосоціальної адаптації та ресоціалізації ветеранів, а також забезпечення охорони психічного здоров’я», – поінформувала гостей Ірина Фріз.

  Окремо зупинилися на питаннях перепрофорієнтації та реабілітації.

  «Принагідно поінформувала гостей про «Ветеранський намет», який цьогоріч буде представлений в рамках проведення «Книжкового Арсеналу», – наголосила Міністр у справах ветеранів.

  Також під час зустрічі обговорили актуальні питання співпраці.