• In English
 • Ми не маємо права забути або не помічати уроків історії, – Глава Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 лютого 2019 року о 12:16

  Українці не мають права забути або не помічати уроків історії – як давньої, так і історії останніх років.

  Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Однією з тем засідання стала презентація збудованих пам’ятників історії України та проектів нових меморіалів, в тому числі меморіалу Героям Небесної Сотні. Як зазначив Міністр культури України Євген Нищук, такі меморіали несуть усвідомлення уроків історії, а без знання минулого немає майбутнього.

  У свою чергу Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що, як правило, всі міжнародні візити передбачають відвідання історичних місць. «Це повага та шана до українців та нашої історії, – сказав Володимир Гройсман. – Найбільша наша втрата – це втрата людей, які віддали життя за незалежність і ідею. І це покладає на живих величезний обов’язок. І це не високі слова, це трагічні віхи нашої історії».

  Голодомор, Голокост – це події, які мали місце на території нашої країни і про які не можна забувати, наголосив Володимир Гройсман.

  «Знання і усвідомлення історії, трагедій, підключає інший спосіб мислення і осмислення того, що відбулося. Важливо пам’ятати. Кожен має бути увіковічений, – сказав Володимир Гройсман. – Хотів би, аби всі сприймали це як справу особисту і загальнонаціональну».

  Ми не маємо права забути або не помічати уроків історії, – Глава Уряду