• In English
 • Ми бачимо не тільки нову окружну дорогу навколо міста Дніпра, а й нову трасу між Дніпром і Запоріжжям, чого не було десятиліттями, - Володимир Омелян
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 12 жовтня 2018 року о 14:28

  Дніпропетровщина показує, що зміни можливі і вже здійснюються. Ми бачимо не тільки нову окружну дорогу навколо міста Дніпра, а й нову трасу між Дніпром і Запоріжжям, чого не було десятиліттями, - заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сьогодні, 12 жовтня 2018 року, під час робочої поїздки до Дніпропетровській області.

  Міністр інфраструктури разом із радником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрієм Голиком ознайомився з результатами робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) та з об’єктом “Будівництво автомобільної дороги державного значення М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине на ділянці обходу м. Дніпра від автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь до межі м. Дніпра.

  Володимир Омелян високо оцінив роботу команди Дніпропетровської області: «Коли кажуть, що в Україні немає людей, які можуть робити якісні зміни, то Дніпропетровська область і команда Валентина Резніченка показує, що вони є і вже успішно працюють. Коли кажуть, що нічого не міняється, то Дніпропетровщина показує, що зміни можливі і вже здійснюються. Ми бачимо не тільки нову окружну дорогу навколо міста Дніпра. Уже є нова траса між Дніпром і Запоріжжям, чого не було десятиліттями. Дорожній фонд спрацював на 100%. Завдяки децентралізації Укравтодору − реформі, яку ми втілили протягом 2016-2017 років, у 2018 році ми маємо абсолютно новий підхід до дорожнього будівництва, гідну конкуренцію та добру якість компаній. Разом з Укравтодором громадськість та ініціатива CoST активно контролюють хід будівельних робіт. Ключовою новацією є також комплексна Програма з підвищення безпеки дорожнього руху. Її кінцева мета звести до нуля смертність на українських автошляхах, де щороку гинуть тисячі українців. І в наступні 3 роки наше завдання – скороти дитячу смертність у ДТП фактично до нуля та зменшити на 20%-30% цей показник серед дорослих», - відзначив Міністр інфраструктури.

  Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь на ділянці км 414+377 – км 416+900, км 417+100 – км 436+100, км 436+100 – км 450+455 розпочато у травні 2017 року, наразі роботи на стадії завершення. Загальна кошторисна вартість становить 1 101,15 млн грн. У 2018 році джерелами фінансування є кошти обласного бюджету – 250,0 млн грн та кошти митного експерименту – 131,867 млн грн. Під час поточного середнього ремонту виконано: фрезерування покриття – 18,6 км, вирівнюючий шар з крупнозернистої а/б суміші – 19,1 км, верхній шар покриття з щебенево-мастичної а/б суміші – 28,4 км. Також виконується встановлення металевого бар’єрного огородження, заміна дорожніх знаків, встановлення сигнальних стовпчиків та нанесення дорожньої розмітки з розмічальними вставками.

  У 2018 році завершено будівництво шляхопроводу на км 0+000 під час реалізації проекту будівництва автомобільної дороги державного значення М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через м. Дніпро, м. Донецьк) на ділянці обходу м. Дніпра від автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь до межі м. Дніпра. Об’єкт введений в експлуатацію. Загальна кошторисна вартість робіт – 34,6 млн грн. Роботи розпочато у квітні 2018 року, завершено – у серпні 2018 року. Фактична вартість робіт, виконаних у 2018 р., становить 14,9 млн грн. Конструкція дорожнього одягу на об’єкті: 2 шари щільного дрібнозернистого асфальтобетону типу А марки І загальною товщиною 80 мм; шар щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20) - 80 мм.